Tellimustingimused

Müügileping hakkab kehtima peale tasumisele kuuluva summa laekumist Kangalavka OÜ kontole. E-poes on võimalik endale konto registreerida, mis hõlbustab korduvate ostude sooritamist. Toodete hinnad on märgitud eurodes.

Kohaletoimetamine:

Eestisiseselt jõuab kaup Teieni 1-5 tööpäeva jooksul. Valida on Itella Smartposti või Omniva tähitud posti võimalus. Alates ostukorvi summast 49 eurot kauba kohaletoimetamine on tasuta.Teistesse riikidesse saatmine võtab aega 1-2 nädalat. Kui soovite tellida kaupa väljapoole Eesti Vabariiki, saatke kiri e-postiga kangalavka@gmail.com.

Kauba tagastamine:

Teil on võimalus tooted tagastada 14 päeva jooksul, Kangakavka OÜ kulul.Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Mõõdetud kaupa (nt kangad, paelad jm) vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele ei saa tagastada, välja arvatud toodete puuduste korral. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija.Toodete maksumuse summa tagastatakse Teie kontole 14 päeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.  Tagastust saab taotleda meili teel: kangalavka@gmail.com


Turvalisus:
Kangalavka.ee ostukeskkond on turvaline. Registreeritud isikuandmeid ei edastata kõrvalistele isikutele ega kasutata seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus. Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus ja tarbijakaitseseadus.

Maksevõimalused:

Swedbank, SEB, Nordea, LHV, WebMoney, Paysera või ülekandega.

Arveldamine toimub eurodes.