KANGALAVKA

Esileht / Tellimustingimused

Tellimustingimused

Müügileping hakkab kehtima peale tasumisele kuuluva summa laekumist Kangalavka OÜ kontole. E-poes on võimalik endale konto registreerida, mis hõlbustab korduvate ostude sooritamist. Toodete hinnad on märgitud eurodes.

Kohaletoimetamine:

Eestisiseselt jõuab kaup Teieni 1-5 tööpäeva jooksul. Valida on Itella Smartposti või Omniva tähitud posti võimalus. Alates ostukorvi summast 50 eurot kauba kohaletoimetamine on tasuta.Teistesse riikidesse saatmine võtab aega 1-2 nädalat. Kui soovite tellida kaupa väljapoole Eesti Vabariiki, saatke kiri e-postiga kangalavka@gmail.com.

Kauba tagastamine:

Teil on võimalus tooted tagastada 14 päeva jooksu, Kangakavka OÜ kulul. Toodete maksumuse summa tagastatakse Teie kontole 14 päeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.  Tagastust saab taotleda meili teel: kangalavka@gmail.com


Turvalisus:
Kangalavka.ee ostukeskkond on turvaline. Registreeritud isikuandmeid ei edastata kõrvalistele isikutele ega kasutata seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus. Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus ja tarbijakaitseseadus.

Maksevõimalused:

Swedbank, SEB, Nordea, LHV, WebMoney, Paysera või ülekandega.

Arveldamine toimub eurodes.